התמחות

המתמחים במשרד א.ש. שמרון, י.מלכו, פרסקי ושות' פועלים במסגרות של צוותי עבודה במגוון רחב של משימות מאתגרות בכל קשת התחומים שבהם עוסק המשרד, תוך שיתוף פעולה הדוק עם עורכי הדין השכירים והשותפים במשרד. עבודת המתמחים כוללת, בין היתר, מחקר משפטי, ניסוח של מסמכים, כתבי בי-דין, ניסוח של חוזים והשתתפות בניהול מו"מ לקראת כריתתם, סיוע בהכנת דיונים בביהמ"ש וליווי עורכי הדין המופיעים בהם.

המשרד מחפש מתמחים בעלי יכולת משפטית גבוהה, יכולת ללמוד תחומי ידע חדשים, אחריות, מסירות ונכונות לעבודה קשה אך מאתגרת ומספקת. אנו רואים במתמחים חלק בלתי נפרד מהצוות המטפל בתיק, ומצפים מהם לפעול מתוך אחריות ומסירות תוך שמירה על מצוינות ואיכות. המשרד מעניק חשיבות עליונה לאופיו של המתמחה בנוסף ליכולות משפטיות מעולות, תוך שימת דגש על יכולת עבודה קבוצתית, גמישות, יסודיות, דיוק, אחריות ו"ראש גדול".

חרף עומס העבודה הרב, המשרד שוקד על הענקת ידע משפטי וכלים מקצועיים, כך שהמתמחה יכול עם סיום התמחותו להתחיל בבטחה את דרכו בעולם המשפטי. יתרה מכך, מדיניות המשרד לאורך כל השנים היתה ועודנה למלא את שורותיו מבין המתמחים שהועסקו במשרד.

המשרד מעסיק כ – 10 מתמחים, כאשר 6 מתמחים מועסקים במשרד בירושלים ו 4 במשרד בתל אביב. אם את או אתה סבורים כי ניחנתם בתכונות המתאימות ובמצוינות האקדמית הנדרשת, הינכם מוזמנים לשלוח אלינו קורות חיים וגיליון ציונים לכתובות: officeta1@smplaw.co.il או officejm1@smplaw.co.il.
כמו כן, ניתן להגיש מועמדות להתמחות במשרדנו באמצעות מרכז הקריירה שלנו