צוות המשרד

עו"ד רומן קוגן, יועץ

עו"ד רומן קוגן עוסק בייצוג לקוחות מהסקטור הציבורי והפרטי בישראל ובעולם, במגוון רחב של תחומי המשפט האזרחי והמסחרי.
לעו"ד קוגן ניסיון עשיר במתן יעוץ משפטי שוטף לחברות מסחריות ולגופים ציבוריים, בהם חברת הפקות מהגדולות בישראל, ערוץ טלוויזיה ישראלי, חברת פרסום, אחד המוזיאונים הגדולים בישראל וקבוצת חברות מהמובילות בישראל בתחום של תכנון והקמת מרכזי מבקרים, מוזיאונים ותערוכות.
כמו-כן, בעבר טיפל עו"ד קוגן במכלול הסוגיות אשר נגעו להקמתו ולפעילותו השוטפת של תאגיד סטטוטורי גדול ושימש כחבר בוועדת המכרזים של התאגיד.
בנוסף, לעו"ד קוגן ניסיון רב בייצוג לקוחות בפרויקטים ובעסקות נדל"ן, לרבות טיפול בהיבטי התכנון והמיסוי של עסקות אלו. בין היתר, עו"ד קוגן משמש כמנהל בפועל של חברת השקעות בנדל"ן בבעלות תושבי חוץ וכן, נמנה בעבר על חברי הצוות המשפטי שהעניק ליווי שוטף לעמותת בניה בפרויקט להקמת כ- 100 יחידות דיור בבית שמש.
מעבר לכך, לעו"ד קוגן ניסיון משמעותי בייצוג לקוחות בהליכים משפטיים בבתי המשפט, על ערכאותיהם השונות, כמו גם בהליכי בוררות וגישור.
עו"ד קוגן הינו בוגר בהצטיינות (LL.B, 2004) של הפקולטה למשפטים באוניברסיטת תל-אביב. כמו כן, עו"ד קוגן הינו בוגר (2005) החוג לניהול בתכנית דו-חוגית לתואר ראשון של הפקולטה לניהול באוניברסיטת תל-אביב.
עו"ד קוגן נמנה על צוות עורכי הדין של המשרד בין השנים 2005 – 2016, לאחר שהשלים את התמחותו במשרד .בחודש יולי 2018 עו"ד קוגן הצטרף למשרד כיועץ.


השכלה: LL.B, הפקולטה למשפטים באוניברסיטת תל-אביב, 2004


שנת הסמכה:  לשכת עורכי הדין בישראל, 2005


שפות:  עברית, אנגלית ורוסית

אליה חסדאי, עורך דין

ליצירת קשר עם עו"ד רומן קוגן:

מייל: rkogan@smplaw.co.il
טל': 972-3-6853685
פקס: 972-3-6853853