צוות המשרד

שירה שלאף, עורכת דין

עו"ד שירה שלאף מייעצת ללקוחות מסחריים במגוון רחב של תחומים מהמשפט המסחרי ודיני התאגידים, לרבות בתחומי טלקומוניקציה, היי-טק, רישיונות, הסכמי מו"פ, והסכמי תוכנה וחומרה מורכבים.

עו"ד שלאף למדה תואר ראשון (בהיסטוריה אינטלקטואלית) ותואר שני (במשפטים) בארצות הברית באוניברסיטת פנסילבניה. במהלך הלימודים, היא התנדבה בבית המשפט העליון בישראל ובצעה מחקר במשפט השוואתי עבור הנשיא אהרון ברק.

אחרי סיום הלימודים, עו"ד שלאף עבדה במשרדים מובילים בארצות הברית, Pepper Hamilton LLP 2003-2005 ו- – Kirkland & Ellis LLP 2005-2007 בהם היא ייצגה חברות גדולות בתיקי ליטיגציה סבוכים בבתי משפט פדרליים ומדינתיים. עו"ד שלאף עבדה על תביעות ייצוגיות לרבות בעניין ייצוג חברות תרופות בתיקים מורכבים של אחריות היצרן על מוצרים פגומים וייצוג לקוחות בתביעות להפרת הסכם, הפרת חובת אימון, פרסום כוזב וגזל סוד מסחרי.
עו"ד שלאף היא בעלת ניסיון רב בתחום הליטיגציה ועסקאות מורכבות וכן בכל המשימות הקשורות בתחומים אלו . בעיקר היא בעלת ניסיון בעריכת הסכמים ומשא ומתן לגביהם, בדיקת נאותות, עריכת חוות דעת על עניינים משפטיים מורכבים וכן היבטים נוספים של ליטיגציה מורכבת ובוררות.


השכלה: Summa Cum Laude ,B.A, היסטוריה אינטלקטואלית, אוניברסיטת פנסילבניה, ארה"ב, 2003
Order of the Coif, Cum Laude, J.D, אוניברסיטת פנסילבניה, ארה"ב, 2005


שנת הסמכה: לשכת עורכי הדין בישראל, 2009
לשכת עורכי הדין בניו יורק, 2005


שפות: אנגלית, עברית


פרסומים: שימוש בערוב להתרת ההגבלות בסעיף הדת של בית המשפט העליון (האמירקאי), 5 U. PA. J. CONST. L. 831 (2003)


 

שירה שלאף

ליצירת קשר עם עו"ד שירה שלאף:

מייל: sschlaff@smplaw.co.il
טל': 972-2-6490649
פקס: 972-2-6490659